Uprawnienia na wywóz azbestu – wydajemy zaświadczenie.

Cieszymy się, że możemy Państwa poinformować, że z dniem 6 marca 2014 roku nasza firma „Dach Styl Marcin Lipnicki” uzyskała pozwolenie na transport odpadów niebezpiecznych takich jak :

  • 170601* Materiały izolacyjne zawierające azbest
  • 170603* Inne materiały izolacyjne zawierające substancje niebezpiecznie
  • 170605* Materiały konstrukcyjne zawierające azbest

Zgodnie z pozwoleniem możemy działać na obszarze całego kraju, choć oczywiście najczęściej będą to okolice Siedlec, Łosic, Białej Podlaskiej i Łukowa.

Usuwanie Azbestu Siedlce

Jak wygląda odbiór azbestu?

Bez względu na to, czy azbest znajduje się na Twoim dachu, czy jest zdjęty – nasza firma chętnie zajmie się jego usunięciem. Na Twoje życzenie zdemontujemy istniejące pokrycie dachowe w postaci płyt azbestowych, przetransportujemy na odpowiednie składowisko i dopilnujemy wszelkich formalności, dzięki czemu możesz spać spokojnie.

Azbest, który odbieramy od Klienta jest transportowany i utylizowany na specjalnie przystosowanym  składowisku odpadów niebezpiecznych.

Inwestor, a nasz Klient uzyskuje od nas kartę przekazania i utylizacji odpadów, dzięki której jest w 100% pewny, że przekazał azbest zgodnie z prawem i przepisami obowiązującymi w sprawie utylizacji i składowania materiałów zawierających substancje niebezpieczne stanowiących zagrożenie. 

Razem z nami chroń środowisko!

Masz pytanie? Chcesz pozbyć się azbestu? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania…

Usuwanie azbestu i przewóz produktów azbestowych