Usługi wysokościowe – podnośnik koszowy 22m – na sprzedaż

Uwaga! Podnośnik koszowy 22m na sprzedaż!

Dachstyl to firma handlowo-usługowa z wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi blacharsko-dekarskie, dystrybuujemy i sprzedajemy pokrycia dachowe, systemy solarne i rynnowe, więźby oraz okna dachowe. Przez wiele lat wypracowaliśmy jednolite standardy usługi klienta, z uwzględnieniem jego potrzeb i wymagań. Jesteśmy świadomi, iż źródłem sukcesu każdej firmy jest ciągły rozwój i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klienta, dlatego zdecydowaliśmy się poszerzyć zakres oferowanych przez nas usług o prace na wysokości, również z wykorzystaniem podnośników koszowych.

Prace na wysokości przy użyciu podnośnika koszowego.

Prace na wysokości z firmą Dachstyl to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej jakości oferowanych usług obejmujących przede wszystkim: wycinkę gałęzi, skuwanie sopli i odśnieżanie dachów, mycie okien i elewacji, montaż i demontaż reklam wielkoformatowych czy ozdób świątecznych. Podnośniki koszowe są niezastąpione przy wykonywaniu prac dekarsko-blacharskich, konserwacyjnych (np. oświetlenia zewnętrznego, instalacji elektrycznej) ich obecność jest pożądania na planach fotograficzno-filmowych podczas sesji zdjęciowych, kręcenia spotów reklamowych itp. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, małych i dużych firm, jak również instytucji publicznych. Bogate doświadczenie naszych pracowników pozwala nam na wykonywanie zleceń w możliwie najkrótszy czasie i konkurencyjnej cenie. Podejmiemy się każdego wyzwania, sięgniemy tam, gdzie wzrok i ludzka ręka nie sięga.

Nasza firma oferuje praktyczne rozwiązania w zakresie gospodarowania odpadami niebezpiecznymi zawierającymi azbest (eternit). Usuwanie azbestu jest skomplikowane, dlatego najlepiej zlecić tę pracę fachowcom. Posiadamy stosowne zezwolenia na transport odpadów niebezpiecznych oraz przystosowane do tego celu pojazdy. Pracują dla nas wyłącznie wykwalifikowani pracownicy, którzy wykonują demontaż płyt azbestowych i innych materiałów zawierających eternit, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. W trosce o środowisko oraz zdrowie mieszkańców województwa mazowieckiego odpady wywozimy na specjalne składowiska, gdzie następnie są utylizowane. Wybierając naszą firmę, mają Państwo pewność, że dokonali najlepszego wyboru.

Dysponujemy podnośnikami samochodowymi i koszowymi o różnych parametrach, stale powiększamy naszą bazę sprzętową, aby móc sprostać każdemu zadaniu. Wszystkie pojazdy są pod stałą kontrolą techniczną, co gwarantuje bezpieczeństwo i sprawną realizację zlecenia. Na życzenie klienta umożliwiamy najem krótko- i długo terminowy, również z operatorem.

Wieloletnia praktyka, profesjonalne wyposażenie i zespół fachowców pozwala nam na realizację usług na najwyższym poziomie. Wyróżnia nas solidność, terminowość i świetna organizacja pracy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, jesteśmy otwarci na dialog i nowe wyzwania. Dla Państwa staniemy na wysokości zadania.