O nas – dachy, pokrycia dachowe, budowa więźb itp Siedlce, Biała Podlaska, Łosice

Dachy i pokrycia dachowe

Jesteśmy firmą handlowo-usługową działającą na terenie Mazowsza, Lubelszczyzny i Podlasia.  Wykonujemy zlecenia w zakresie robót blacharsko-dekarskich oraz sprzedajemy i produkujemy pokrycia dachowe (blachodachówki, blachy trapezowe, dachówki ceramiczne i cementowe, gonty), więźby, systemy rynnowe, okna dachowe, systemy solarne, a także ogrodzenia metalowe.
Nasze pokrycia dachowe (Siedlce, Warszawa, Lublin) sprawdziło już wielu klientów.

Misja Dachstyl.eu

Misją firmy jest dostarczenie Państwu materiałów najwyższej jakości, które nawet po wielu latach użytkowania zachowają swoją trwałość i wygląd. Stawiamy na rozwój i innowacyjność, dlatego nasze produkty posiadają europejskie certyfikaty jakości i pozytywne opinie klientów. Zatrudniani w firmie specjaliście posiadają głęboką wiedzę techniczną, stale uzupełnianą przez regularne uczestnictwo w szkoleniach. Klienci, którzy zdecydują się na zakup naszych produktów, mogą mieć pewność, że zainwestowali w rozwiązania nowoczesne i zgodne z najwyższymi standardami jakości. Jako profesjonaliści zdajemy sobie sprawę, że każdy klient zasługuje na indywidualne traktowanie, dlatego nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Doświadczenie Dachstyl.eu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w swojej branży i zatrudniamy jedynie kompetentnych pracowników z wysokimi kwalifikacjami, którzy podejmą się wykonania każdej kompleksowej konstrukcji, położenia pokrycia dachowego czy też wykonania remontów bieżących czy generalnych dachów wraz z dostarczeniem materiałów własnym transportem na miejsce.  Wybierając naszą firmę, mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo oraz profesjonalne wykonanie usług.  Nasi pracownicy wiedzą jak dobrać odpowiedni materiał na pokrycia i zwracają uwagę nie tylko na  rodzaju dachu (płaski czy stromy), ale także na sposób odprowadzania wody.  Nasze propozycje zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Klienci mogą liczyć również na wykonanie profesjonalnych kosztorysów na roboty dekarskie, a nawet ustalanie cen w trybie indywidualnym.

Oferta produktów i usług

W ramach kompleksowej obsługi oferujemy Państwu: budowę więźb, demontaż i utylizację azbestu, czyszczenie i impregnację dachów, przygotowanie dokumentacji związanej z wymianą pokryć dachowych, odśnieżanie dachów oraz usługi projektowe. W ramach ostatniej usługi oferujemy: wykonanie dokumentacji projektowej dla każdego rodzaju nieruchomości, pełnienie nadzoru inwestorskiego oraz pełnienie funkcji kierownika budowy.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie wykonawstwa pokryć dachowych na budynkach przemysłowych i mieszkalnych. Posiadamy szeroką ofertę produktów renomowanych firm m.in. RUUKKI, FINCO STAL, PRUSZYŃSKI, GERARD ROOFING, BUDMAT, PLANNJA, BLACHDOM PLUS, LINDAB, BRAAS, ROBEN, MDM, RUPPCERAMIKA, GALECO, BRYZA, FAKRO, VELUX, OKPOL, ROTO, STEMA, GAF.

Gwarancje

Firma udziela wieloletnich gwarancji na poszczególne produkty. Poniżej znajdą Państwo pełną specyfikację:

  • do 50 lat gwarancji – blachodachówki, blachy trapezowe;
  • do 35 lat gwarancji – systemy rynnowe STAL;
  • do 15 lat gwarancji – systemy rynnowe PVC;
  • do 15 lat gwarancji – podsufitki tradycyjne i laminowane;
  • do 15 lat gwarancji – gonty bitumiczne;
  • do 20 lat gwarancji – okna dachowe;

Przykładowe dachy (Siedlce czy dachy Międzyrzec) znajdą Państwo w zakładce realizacje.

Prowadzimy także sprzedaż w korzystnym systemie ratalnym – Santander i Credit Agricole. Klienci mają możliwość wybrania dogodnych form i terminów płatności. Większość stawek podlega negocjacji.

dachy na raty w credit agricoledachy na raty