Program partnerski

Witamy w Programie „PROFESJONALNY DEKARZ”

Program „PROFESJONALNY DEKARZ” został stworzony specjalnie z myślą o tych, którzy poprzez stałą współpracę wraz z nami, otrzymują możliwość korzystania z bezpłatnych szkoleń, upustów cenowych na materiały dachowe, nagród pieniężnych oraz rzeczowych.


Zasady przystąpienia do programu „PROFESJONALNY DEKARZ”

Do programu mogą przystąpić cieśle oraz dekarze mający doświadczenie w budowie więźb dachowych oraz montażu pokryć dachowych z blach, dachówek ceramicznych i gontów.

Firmy oraz osoby fizyczne prowadzące działalność wystarczy, że wypełnią formularz zgłoszeniowy i zgłoszą się osobiście do siedziby firmy Dach Styl, ul. Piłsudskiego 19, Łosice.


Dlaczego warto przystąpić do programu „PROFESJONALNY DEKARZ”?

Szkolenia

Firmy oraz osoby, które przystępują do programu „PROFESJONALNY DEKARZ” niezależnie od wyników współpracy, zostają zakwalifikowywani do uczestnictwa w szkoleniach odbywających się dwukrotnie w ciągu roku (wiosna, jesień). Patronem szkoleń są znani producenci systemów pokryć i akcesoriów dachowych. Celem szkoleń jest wdrażanie nowych technologii stosowanych na rynku w połączeniu z elementami praktycznymi. Uczestnictwo w szkoleniu zapewnia możliwość otrzymania profesjonalnych narzędzi oraz odzieży ochronnej.

Rabaty cenowe

Program „PROFESJONALNY DEKARZ” umożliwia zarówno klientom jak i samym dekarzom zakup pokryć dachowych po indywidualnych cenach – zależnych od wyników współpracy. Przy realizacji kompleksowych zamówień (więźby, pokrycia i akcesoria) istnieje możliwość otrzymania indywidualnych rabatów. Przy typowych zamówieniach klienci korzystający z usług osób objętych programem otrzymują rabat już od 3%.

Nagrody pieniężne

Dla stałych naszych partnerów przewidzieliśmy system nagród pieniężnych. Szczegółowe warunki systemu przyznawania nagród uzależnione są od indywidualnych ustaleń.

Nagrody rzeczowe

Niezbędne na potrzeby prowadzenia działalności są profesjonalne narzędzia. Członkom programu „PROFESJONALNY DEKARZ” w zależności do wyników współpracy przyznawane są punkty wymieniane na nagrody takie jak: giętarki, wkrętarki, nożyce, drabiny, pasy monterskie.