Fotowoltaika

Bezpłatna wycena fotowoltaiki

tel. 513 018 288

Dach jest niewątpliwie jednym z najważniejszych elementów konstrukcyjnych każdego budynku. Warto zadbać o to, aby ta część konstrukcji była wykonana rzetelnie oraz z wysokiej jakości materiałów. Odpowiednie pokrycie dachowe będzie pełniło funkcję ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Ponadto, odpowiednio dobrane pokrycie dachowe może uatrakcyjnić efekt wizualny całej nieruchomości.

Nasza firma to nie tylko sprzedaż materiałów dachowych oraz usługi budowlane, ale także instalowanie paneli fotowoltaicznych. Ten produkt w ostatnich latach cieszy się ogromną popularnością.


Dlaczego warto mieć instalację fotowoltaiczną

Panele słoneczne to doskonały sposób na oszczędność zasobów finansowych, dzięki pozyskiwaniu energii z naturalnych promieni słonecznych. Dzięki net-bilingowemu systemowi rozliczania prąd, który wyprodukowaliśmy, a nie zdążyliśmy skonsumować możemy oddać i „przechowywać” w sieci przez 12 miesięcy zanim go odbierzemy. Posiadanie własnej elektrowni może w pełni uniezależnić nas od prądu sieciowego. W przypadku sieciowego blackoutu lub w innych sytuacjach awaryjnych instalacja fotowoltaiczna może nas ochronić przed utratą zasilania. Instalacje fotowoltaiczne wykonujemy na budynkach i na gruncie, do 50 kWp. Warto rozważyć zakup paneli fotowoltaicznych. To rewelacyjna propozycja dla osób, które lubią innowacyjne rozwiązania.

Szybko, rzetelnie i w dobrej cenie!

Oferujemy państwu usługi najwyższej jakości. Wiele rekomendacji klientów zachęca do zapoznania się z naszą ofertą, która z pewnością usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze usługi z zakresu instalacji paneli fotowoltaicznych zadowolą klientów, którzy cenią sobie przede wszystkim jakość. Zespół wykwalifikowanych fachowców charakteryzuje się solidną pracą oraz szybką realizacją zlecenia. Nasi specjaliści od dachów i instalacji fotowoltaicznych są niezwykle pomocni oraz rzetelni.

Instalacje fotowoltaiczne – fotowoltaika Łosice, fotowoltaika Siedlce, fotowoltaika Międzyrzec Podlaski

Instalacja paneli fotowoltaicznych to kapitalna inwestycja na którą decyduje się coraz więcej osób. Warto pamiętać, że sama instalacja jest z założenia bezobsługowa, co zapewni niskie koszty eksploatacji. Nasza firma posiada bogate doświadczenie w branży fotowoltaicznej. Klienci, którzy zaufali naszej marce, są niezwykle usatysfakcjonowani z efektów naszej pracy. Konkurencyjne ceny zachęcają do rozważenia zakupu. Każdy klient może liczyć na pomoc w zakresie doboru instalacji fotowoltaicznej odpowiedniego pokrycia dachowego. Warto skorzystać z usług naszych pracowników. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania oraz satysfakcję klienta.

Z czego składają się nasze instalacje fotowoltaiczne?

Każda instalacja fotowoltaiczna składa się z kilku podstawowych elementów:

  • modułów PV – różne marki: Jinko Solar, Hyundai, Longi Solar, LG, Q Cells, BrukBet, JA Solar itd.
  • falownika (zwanego również inwerterem)- Fronius, Huawei, Sofar, Growatt.
  • zabezpieczeń po stronie prądu AC i DC m.in. przeciwprzepięciowych(T1, T2), nadprądowych, różnicowoprądowych
  • specjalnych kabli solarnych łączących moduły, zabezpieczenia i falownik
  • uziomu instalacji elektrycznej
  • systemu wsporczego dla panelu fotowoltaicznego – przeznaczonego do montażu na różnych rodzaje pokryć dachowych oraz na gruncie

Każda instalacja PV poprzedzona jest dokładnymi pomiarami elektrycznymi. Sprawdzamy możliwości mocowe przyłącza elektrycznego ZE. Oceniamy wytrzymałość konstrukcji dachu i jego gotowość do na obciążenie panelem PV. Planujemy przekroje przewodów elektrycznych by zminimalizować straty. Określamy czy istnieją obligatoryjne okoliczności do montażu instalacji odgromowej. Nasz doradca poinformuje Państwa o wszelkich możliwościach.


Co składa się na cenę instalacji PV?

Projekt instalacji, moduły, falownik, system montażowy, kable, złączki, zabezpieczenia DC i AC, montaż, pomiary elektryczne przed i po instalacji. Wycena i audyt z wizją lokalną są bezpłatne.

Ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna (Siedlce, Łosice, Międzyrzec Podlaski, Łuków)?

Zadzwoń i poproś o bezpłatną wycenę i audyt techniczny – tel. 513 318 288.

Bezpłatna wycena fotowoltaiki

tel. 513 018 288