Docieplenia i elewacje


Oferta dociepleń i elewacji skierowana jest do wszystkich klientów, którzy szukają optymalnych rozwiązań i kompleksowych systemów pozwalających stworzyć przyjazne i komfortowe wnętrze
.

House-thermal insulation with polystyrene foam

Mieszalnia farb i tynków

Nie jesteśmy pośrednikami – sami zajmujemy się produkcją i przygotowaniem farb i tynków w naszej siedzibie.

Jedną z częściej stosowanych metod dociepleń domów jest ocieplanie ścian metodą lekką mokrą. Nasza firma oferuje także nowoczesne systemy ociepleń, które pomagają zaakcentować pożądaną cechę systemu. Podstawowy układ wykorzystywanych przez nas warstw, ich funkcje oraz zasady wykonania pozostają podobne, niemniej zmieniają się cechy używanych materiałów.  Dzięki udoskonaleniu technologicznemu możliwe jest na przykład prowadzenie prac w temperaturze niższej niż 5 stopni Celsjusza i przy podwyższonej wilgotności powietrza, co w systemach tradycyjnych doprowadziłoby do odspajania izolacji od ścian i pękania tynku. W naszej pracy wykorzystujemy jedynie produkty wysokiej jakości o preferencyjnych cenach.

Warstwa wykończeniowa zapewnia elewacji odporność na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych oraz zabrudzenia, dlatego nasi pracownicy szczególnie starannie dobierają i kładą tynk. Dzięki zastosowaniu materiałów lekkich, łatwych w montażu i o zmniejszonym pyleniu, cena usług jest bardzo preferencyjna.

Na czym polega metoda lekka mokra?

Najprościej rzecz ujmując, ocieplanie ścian metodą lekką mokrą polega na przymocowaniu klejem i kołkami płyt izolacyjnych, wykonaniu na nich warstwy zbrojnej, a następnie wykończeniu elewacji tynkiem cienkowarstwowym. Warstwa zbrojna odgrywa podwójną rolę – z jednej strony zabezpiecza izolację termiczną przed uszkodzeniami, z drugiej – stanowi równe i wystarczająco nośne podłoże pod tynk. Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów,  wykorzystujemy kompletne systemy ociepleniowe, w których produkty chemii budowlanej pochodzą od jednego producenta. Dzięki temu wszystkie warstwy doskonale współpracują ze sobą.